HAKKIMIZDA

20 yıllık tecrübe;
hacı ibrahim usta

Dünyanın en kaliteli fıstık ve cevizleri, en lezzetli ve doğal tereyağı, ustalıkla kat kat açılmış muhteşem yufkalar, en uygun ısıyla pişirilip, tam zamanında dökülen özel baklava şerbeti…Tüm bunlar çıtır çıtır Hacı İbrahim Usta baklavalarını damağınızla buluşturduğunuzda o muhteşem anı yaşamanız için hazırlanıyor.Siz ne zaman hayatınıza tatlı bir an katmak isterseniz, Hacı İbrahim Usta Baklavaları her an yanınızda.

TATLI

Gelenekten GELECEĞE

Tatlı bir geleneği geleceğe taşıyoruz. Bugün tüm şubelerimizde 20 yıllık tecrübemizin, bağlı olduğumuz geleneklerimizin ve gelecek hayallerimizin gücü ile durmadan çalışıyoruz. Yöresinde ve zamanında; Gaziantep’in Barak Ovası’ndan toplanan fıstıklar ve Urfa Tektek Dağları’nda yetişen koyunların sütünden elde edilen halis sade yağ kullanarak %100 katkısız hazırladığımız her tat ile mutluluğun yaşandığı her an damaklarda iz, yüzlerde mutlu bir tebessüm bırakmak tek ve daimi hedefimiz…

prensiplerimiz

olmazsa olmazlarımız

Ticarette dürüstlük, üretimde kalite, çalışanlarımıza ve çevreye saygı, üzerinde doğup büyüdüğümüz topraklara ve ülkemize sadakat Hacı İbrahim Usta’nın olmazsa olmazlarıdır. İbrahim Göker tarafından bu ilkelerle kurulmuş olan Hacı İbrahim Usta Baklavaları, sadece benzersiz ürünleriyle değil bu ilkeleriyle de tanınır. Bizce, bizi “biz” yapan en önemli farkımız, olmazsa olmazlarımız!

Hacı İbrahim Usta,
hayatınıza tat katar.